Акцїіи магазину
Русский Українська

Догляд за ковровою плиткою

VINYL 2018-11-11 Hits: 942

Килимова плитка forbo, domo і т.д. дуже довговічна і дуже зручна при використанні. Але, незважаючи на це, вона також вимагає ретельного догляду, як і інші підлогові покриття:

  • Обов'язково чистите матеріал, використовуючи пилосос або щітку. Не варто користуватися миючим пилососом, так як волога, яка буде впливати на покриття зайвий раз, корисною не буде. Проводьте чистку один раз в тиждень.
  • Якщо на килимовій плитці виникло пляма, наприклад, від пролитого напою, чорнило, то не варто залишати покриття в такому вигляді на тривалий період. Не слід допускати, щоб пляма засохло! Пам'ятайте, що свіже забруднення ви зможете вивести без особливих зусиль, потрібно лише застосувати губку або серветку зі слабким миючим розчином.
  • Деякі складнощі пов'язані з виведенням плям, що вже задавнив. Чистку слід здійснювати, прямуючи від країв забруднення до його середині. Наносите очищуючий склад на ганчірочку або губку, але не на килимову плитку.
  • Пам'ятайте, що пятновиводящих засіб повинен призначатися саме для цього різновиду забруднення. Обов'язково висушіть покриття перед використанням.
Copyright © 2024   Stat   WEB24