Акцїіи магазину
Русский Українська

Vinilam

VINYL 2020-12-15 Hits: 693

Ви вирішили зробити повноцінний ий ремонт і чи просто провести часткову зміну інтер'єру ? Одним з найважливіших пунктів, безумовно, буде укладання напольн ого покриття . Колись настільки популярні й лінолеум і ламінат сьогодні теря е т своє домінуюче становище і все частіше за мене ться більш практичним, універсальним і естетичним варіантом . Мова в даному випадку йде про кварцвініловая плитці.

В останні роки він а придбав а значну популярність серед клієнтів, оскільки поєднує оптимальну функціонально ональних з розумною цін ой . З геометричною прогресією зростає кількість різних марок і видів квар ц вінілових покриттів , в потоці яких дуже складно орієнтуватися. Щоб полегшити вам вибір і допомогти в придбанні якісного і щодо демократичного матеріалу , ми вирішили розповісти докладніше про кварцвініловая плитці V inilam , в основі якої лежить ПВХ армований особливим кварцовим піском. Ця специфічна деталь дозволяє матеріалу уникати деформації навіть при тривалій експлуатації, а поліуретанова захист оберігає поверхню від зносу і механічних пошкоджень.

Як вибрати хороший вінілові й пол

Більшість наших клієнтів , в першу чергу , звертає увагу на В інілам Дуб Ульм . Звичайно, цей стильний і цікавий варіант дизайну кварцвініловая плитки V inilam вигідно відрізняється від багатьох аналогічних моделей , але для остаточного вибору варто звернути увагу не тільки на естетичну складову, але також і на інші характеристики матеріалу:

 •                   Зокрема, п ри купівлі слід вибрати той вид вінілового покриття, який відповідає вимогам і специфіці вашої квартири або офісу .
 •                   Враховуйте товщину плитки і ступінь зносостійкості (захисний шар inilam забезпечує найбільш високий клас захисту від пошкоджень 34/43).
 •                   Н е забуваємо згадати про тщатель ном підході до вибір у кольори і декору.
 •                   Якщо ви плануєте підлогу з підігрівом, виберіть покриття, що забезпечує адекватну теплоп ередачу. В іншому випадку ви просто втратите більшу частину потужності вашої опалювальної системи.
 •                   Варто враховувати також рівень шумопоглинання матеріалу.
 •                   Завершує критерій вибору , як завжди, питання щодо вартості матеріалу. І тут ціна inilam 511003 Дуб Ульм є самою оптимальною серед численних аналогів виробника .

Як бачите, п Річіна, за якими кварц вініл в останні роки став і вибирати не тільки для приватних будинок ів , а й комерційно х помещени й , кілька. Перш за все, це відмінне співвідношення ціни і якості. Він не так ой дорого й як паркет, але в багатьох відносинах пропонує кращі властивості, зберігаючи такий же красивий зовн н і й вигляд.  

Також кварцвініловая плитка Д уб Ульм від inilam , яку можна купити в Києві безпосередньо на нашому сайті, простий а в догляді і відрізняється стабільність ю розмірів, стійкість ю до в лагу і хімічних речовин.   

Де мо жно використовувати кварц вініл овий підлогу inilam

Першокласні вінілові підлоги inilam товщиною 3 мм і 2.5 мм відмінно підходять для робочих примі щень , офісів, торгових залів, оформлення приватних будинків і т. Д. На окрему увагу варто їх стійкість до механічних пошкоджень і подряпин. Навіть впав на підлогу гострий предмет не залишить ніяких слідів , рівним рахунком як і постійний вплив на плитку ніжок офісних крісел, каблуків і т. Д.   

Раніше було прийнято вважати, що зі збільшенням товщини статі підвищує фізичну лось його якість і стійкість до пошкоджень. Але дл я ПВХ армованого особливим кварцовим піском, навіть 3 міліметри товщини забезпечують достатній захист . 

Щоб ви більше розуміли про існуючі до Ласс ах навантаження, вони діляться на три основні групи: для домашнього використання, торгових і виробничих приміщень. Кожен з них позначається двозначним кодом. Перше число представляє тип простору:   

 •                 - це побутова плитка; 
 •                 - комерційна; 
 •                 - промислове я . 

Друга цифра вказує ступінь навантаження:

 •                 - м'який; 
 •                 - нормальний; 
 •                 - інтенсивний . 

Високоякісний вініловий підлогу товщиною 3 мм і 2.5 мм купити в Києві можна, скориставшись послугами нашого сайту. Завдяки різним варіаціям плитки від провідного європейського виробника, ви можете підібрати відповідний дизайн, колір і фактуру. Їх також можна вдало комбінувати між собою для створення оригінального дизайнерського інтер'єру.   

Вас приваблює т розкішна плитк а вініл клейова Дуб Бонн або стильна клейова плитка Ганновер виконана в сірих тонах ? Асортимент пропонованих візерунків і колірних х рішень настільки широкий, що будь-який споживач м ожет знайти свій підходящий варіант . 

Якщо у вас ще залишилися додаткові питання щодо специфіки даного матеріалу або потрібна допомога при виборі - звертайтеся до менеджерів нашого сайту. Будемо раді проконсультувати і абсолютно безкоштовно надати всю потрібну іфнормацію .


 #
Copyright © 2024   Stat   WEB24