Акцїіи магазину
Русский Українська

Особливості ковровії плитки

VINYL 2018-11-11 Hits: 962

На вітчизняному ринку представлено море сучасних підлогових покриттів. Однак неповторний інтерес споживачів завоювала ультра новий матеріал - модульна килимова плитка. Він нарізаний на квадрати однакових габаритних розмірів - зазвичай 50 на 50 сантиметрів.

Килимовий матеріал в плиточки має структуру, яка істотно відрізняється від килимового настилу і ковроліну. В її основі є кілька жорстких армованих шарів, які схожі на покрівельний пиріг.

Тверда підкладка оберігає матеріал від деформування, тому краї і кути сусідніх квадратів прилягають один до одного дуже надійно і щільно. А якщо малюнок матеріалу однотонний, то стики є зовсім невиразними. Для виготовлення подібної основи застосовуються різні матеріали: бітум, полівінілхлорид, стеклохолст, гума.

Жорсткий шару не, як правило, проводиться з скловолокна. Це дозволяє килимовій плитці при експлуатації не міняти власні геометричні параметри, якщо в приміщенні змінюватися температурні умови. Поверхневий шар килимовій плитки для будинку складається з нейлону. Це матеріал має особливі властивості і також відомий споживачам під назвою «антрон». Якість ворсу і його волокон, як і у ковролінового покриття, визначає естетичні властивості, зносостійкість і якість всієї килимовій плитки.

Кожен з килимових квадратів проводиться таким чином, що при укладанні покриття відпадає потреба кроїти матеріал. Також вам не потрібно буде відміряти сантиметри з особливою ретельністю. Щоб покрити підлогу в кімнаті такий плиткою, досить просто прикласти один до одного куплені квадратики, притиснути їх щільно. Можна навіть обійтися без клею.

Copyright © 2024   Stat   WEB24