Акцїіи магазину
Русский Українська

Modulyss Alpha

VINYL 2021-01-25 Hits: 630

Комерційне килимове плитка - вишуканість і практичність в одному флаконі


Розробка килимовій плитки ПВХ Modulyss Alpha на даний момент знаходиться на самому високому рівні, тому вона порадує вас не тільки зовнішнім виглядом, але і якістю порівнянним з доступною ціною Простий і доступний спосіб укладання килимової плитки швидко перетворить приміщення, зокрема, відмінно підходить для комерційних цілей, використання в офісних центрах, торгових залах, шоурумах. Завдяки цьому також вельми легко замінити пошкоджені квадрати і тим самим швидко надати кімнаті новий вигляд!     

Що являє собою колекція Modulyss Alpha

Ви шукаєте комерційну килимову плитку для готелю оптом або ж хочете придбати невелику роздрібну партію для свого офісу? Ми готові допомогти в цьому питанні. Якісна і найбільш доступна за ціною килимова плитка Modulyss Alpha товщиною майже 6 мм і тривалий ної ворсу 2,7 мм при щільності петлі 500 г на квадратний метр, доступна в різних колірних модифікаціях. Вона відрізняється найбільш високим класом зносостійкості, який дорівнює 33. 

Modulyss Alpha поєднує в собі всі важливі про собенности килимовій плитки , яка представлена в даному ц ен півостровом сегменті і в той же час візуально відрізняється незвичайним дизайном У нашому інтернет- магазині ви можете вибрати будь-який вподобаний варіант з представлених варіантів колекції Modulyss Alpha Ми простежимо, щоб продукція повністю соответств овалу вашим особистим вимогам і підкреслювала індивідуальність конкретно взятого приміщення .            

Гар а нтіруем, що в ся килимова плитка відповідає найвищим стандартам якості, надзвичайно міцна і може витримувати високі навантаження при мінімальному догляді з вашого боку У той же час покриття Modulyss Alpha пропонує височить айшій рівень комфорту, забезпечить хорошу а кущик у приміщення , яка досягається за рахунок оптимального звукопоглинання, а завдяки довгому терміну служби воно є найбільш економічно вигідним рішенням. 

Універсальність у використанні Modulyss Alpha

Завдяки великому вибору різних кольорів і комбінацій тонів килимів а плитка Modulyss Alpha надзвичайно універсальна у використанні Наприклад, широкий спектр відтінків бордового і коричневого створюють злегка приглушений , класичний дизайн, а ось доступні темні тони, такі як килимова плитка color 553 дозволяють створювати самі незвичайні комбінації в інтер'єрі.   

Будьте готові до модному сірому і гірчичного, пам'ятайте, що творчі можливості з Modulyss Alpha практично безмежні.   

У нас ви можете замовити килимову плитку упаковками з доставкою в будь-який регіон країни. Звертайтеся до наших менеджерів за додатковою інформацією щодо замовлення.

Простота в установці

При бажанні купити килимову плитку modulyss ви повинні розуміти, що дані п окритія легко вписуються в будь-який простір і, таким чином, являють собою цікаву альтернативу звичайним килимах. Плюс їх установка дуже проста я і швидка я Досить приклеїти ряд Ключів ой плитк і і далі укладати рівними рядами квадрати, кожна сторона якого 500 мм.    

Деякі правила, які важливо пам'ятати перед укладанням:

  •                   Плитка повинна аккліматіз і роваться в приміщенні . 
  •                   Поверхня повинна бути підготовленою, гладкою, твердою і чистою.
  •                   Є різні напрямки ворсу , які можна використовувати для орієнтування укладання. Вони позначені стрілками на зворотному боці килимів ой плитки . 
  •                   З амий поширений спосіб - це укладання в одному напрямку, але ви можете розвивати свої творчі здібності і створювати інд івідуальние візерунки і композиції, надаючи приміщенню особливий колорит. 
  •                   Укладання завжди починається з визначення центру кімнати і відправної точки від якої буде ви кладивает прям а лінія коврово го покриття.
  •                   Для забезпечення максимальної стабільності т акже можна використовувати спеціальні тонкі односторонні наклейки, що забезпечують зчеплення окремих плиток.  

Найбільшою перевагою килимовій плитки є те, що її досить легко укладати і при необхідності так само просто замін і ть (наприклад, в разі пошкодження або зміни дизайну кімнати модель плитки 332 можна доповнити модулями 543 ) .  

Вибираючи килимову плитку, зверніть увагу на інформаці ю, яка вказується кожним конкретним виробником . З н її ви дізнаєтеся, до якого класу вогнестійкості підходить килимова плитка, чи може вона використовуватися разом з підлогами з підігрівом, до якого класу навантаження відноситься і чи має сертифіковане підтвердження якості. 

Зака зувати ті килимову плитку онлайн і будьте впевненим, що м и доставимо ваше замовлення максимально швидко! Наша гарантія кращих цін дозволить вам істотно заощадити. Плюс можлива доставка великих партій вантажів для оптових клієнтів на максимально вигідних умовах . Наші менеджери готові уточнити всі подробиці.


 #
Copyright © 2024   Stat   WEB24