Акцїіи магазину
Русский Українська

Vinilam Locks

VINYL 2020-12-15 Hits: 728

Вініловий ламінат стрімко набирає популярність на сучасному ринку будматеріалів, витісняючи звичайний ламінат і плитку Його х арактеристик набагато вище, а захисний шар набагато краще пручається зносу. Простий л ам ІНАТ більш чутливий до ударів, подряпин і, отже, має більш короткий термін служби, ніж вініл Також особлива систем а замикання робить монтаж вінілового ламінату більш простим і доступним! Варто відзначити і більш високий клас вологостійкості п Літки вініл, країна виробник яких - Бельгія. До того ж вони вигідно виглядають практично в будь-якому інтер'єрі, так як відмінно імітують дубову дошку (наприклад, Дуб Потсдам або Майнц , необробленість ий бетон, камінь, мармур, плитку. 

Ми пропоз агаем вам максимально якісні, п рактічние, теплі і сучасні підлоги у відповідності з інтер'єром ваше й квартири або офісу. Купити вініловий підлогу inilam в Києві можна вже зараз. Для замовлення зверну а йтесь до менеджерів нашого сайту!    

Основні переваги кварцвініловая плитки вініл

При згадці синтетичного матеріалу, такого як вініл, багато споживачі напевно виникає питання: чи безпечний цей пол? Перш за все, потрібно сказати, що е сли ви хочете бути впевненим в тому, що купуєте якісний, сертифікований продукт, слід довіряти тільки надійні м, перевіреним виробник рекомендує монтаж ям. Ми пропонуємо купити вініл в Києві безпосередньо на нашому сайті і убезпечити себе від можливого придбання підробки . Надаємо гарантії на всю наявну в нашому каталозі продукцію і дозволяємо бути на 100% впевненими в якості обраного матеріалу.   

До характерних особливостей, що відрізняє вініловий підлогу V inilam відносять:

  •                   Швидка і зручна укладання без використання клею. Кліковий замок дозволяє в лічені години змонтувати підлогу і повністю оновити інтер'єр.
  •                   Можливість укладання на непідготовлену поверхню, яка просто повинна бути рівною і без дефектів. Більш того, цей універсальний вініловий ламінат дозволено постелити навіть на старий паркет.
  •                   Висока тепло- і звукоізоляція. Завдяки цьому ма теріали виходить додатково утеплити підлогу. Вінілів абсолютно не шумить при ходьбі, тому звук не будуть легко поширюватися на поверхи нижче. Таки е підлоги гарантують кращий акустичний комфорт.
  •                   Висока зносостійкість. Виробник надає до 10 років гарантії на дане покриття навіть за умови інтенсивного використання.
  •                   ПВХ плитка вініл відрізняється різноманітними варіантами дизайну , багато хто вважає її навіть набагато більш естетичною ніж швець кий Мармоль е розум натур лінолеум отримав заслужене визнання сучасних споживачів.

Найбільшу небезпеку для вінілових підлог представляють фталати і інші хімічні пом'якшувачі. Однак бельгійський виробник подбав про використання альтернатив них біологічно х смягчителей , і цей фактор про чень радує сучасних спожи ті ле й, які дбають не тільки про естетику і економії, але і безпеки застосування матеріалу. 

Крім того, що вініл укладається без застосування клею , це покриття сумісно з підлогою з підігрівом.

Правильний у хід за вініловими статями inilam

На відміну від дерев'яних підлог і ламінату догляд за вініловими статями дійсно простий. Вони не потребують шліфуванні, вощіння або інших подібних процедурах.  

Е сть всього кілька простих правил, які потрібно враховувати, щоб як можна довше підтримувати підлогу в ідеальному стані:

  •                 Чи не перестарайтеся з вологим прибиранням. До онечно, це не зн Ачит, що вам слід зовсім уникати швабри. Д ля більш стійких загрязн еній просто необхідне вологе прибирання, але на підлозі не повинно залишатися калюж. 
  •                 Чи не шліфують . Д ля очищення вінілів ого статі вам досить м'якого миючого засобу, в складі якого немає абразивних і други х агресивні х компонентів, що можуть незворотно пошкодити в ерхнЯЯ шар підлогового покриття . 
  •                 Суще ствуют спеціальні е засоби по догляду , які надають вінілового підлозі блиск, продовжують термін його служби і зменшують прилипання бруду. Рекомендується наносити їх відразу після укладання підлоги і час від пори року й Ємені оновлювати шар, звичайно, тільки після ретельного очищення підлоги. 

Підвівши підсумки, відзначимо, що даний вініловий підлогу inilam , купити який можна в Києві , відрізняється високими технічними характеристиками, зносостійкість, стильним дизайном. Пропонуємо вам детально переглянути всі позиції, представлені в нашому каталозі продукції вініл, вибрати відповідний вашому інтер'єру варіант і замовити онлайн ідеальну модель. Запевняємо, незважаючи на те який з дизайнів вінілового ламінату ви оберете (будь то Дуб Бонн , Дуб Байєр або Ганновер), ви зможете реалізувати свої дизайнерські ідеї і подбати про те, щоб приміщення вийшло максимально затишним і естетичним. Наші консультанти готові допомогти з вибором, підібрати потрібний тон і оформити замовлення.


 #
Copyright © 2024   Stat   WEB24