Акцїіи магазину
Русский Українська

Tarkett New Age

VINYL 2020-12-15 Hits: 704

Натхнення, дизайн і екологічність - ось девіз, який відрізняє підлоги з ПВХ Tarkett провідного бренду в секторі підлогових покриттів більш ніж в 100 країнах світу. Досвід даного виробника дозволив знайти інноваційні рішення у виробництві матеріалів - міцних, технологічних і естетичних. Для багатьох сучасних покупців А рт В ініл Т Аркетт - це синонім стилю, надійності і якості. Підлоги підходять як для професійного, так і для домашнього використання, здатні завжди пропонувати нові дизайнерські рішення для створення різноманітних інтер'єрів.     

Основні переваги ПВХ Tarkett

Сучасна вінілова плитка arkett ew ge широко використовується при оформленні дизайну комерційних і житлових приміщень. Це підлоги, які відрізняються не тільки високу зносостійкість і універсальністю дизайну, але також практичними та функціональними ідеями, простими в реалізації, абсолютно унікальними і неповторними.   

Як доказ цієї надійності виробник пропонує гарантію до 10 років. Таким чином, inyl arkett і деально підходить для сучасної сім'ї, яка шукає новаторські, але стильні ідеї для свого будинку, а також є універсальним рішенням для оформлення офісних і торгових майданчиків, де першорядний упор йде на якість і довговічність.   

Увага! Плитка відмінно підходить для підлоги і стін. Унікальна текстура, а також широкий асортимент квітів і факт у р дозволяє створювати красиві комбінації і поєднувати її з іншими оздоблювальними матеріалами. Наприклад, модель New Age Space імітує натуральний граніт на стінах, буде чудово виглядати з моделлю New Age Volo на підлозі.

Компанія пропонує різноманітні колекції, що розрізняються по стилю, способу установки і використання. Однак їх об'єднує один і той же фактор: це матеріали з високими технічними характеристиками , що забезпечують функціональність і високу естетику одночасно.   

Аналізуючи багаторічний досвід використання даних підлогових покриттів, можна сміливо виділити такі переваги вінілового статі arkett rt inyl :  

 •                   Підлоги з ПВХ поєднують в собі технології і естетику. 
 •                   Високий рівень шумозаглушення.
 •                   Якісна теплоізоляція.
 •                   Може встановлюватися разом з теплою підлогою.
 •                   Висока екологічність .
 •                   Стійкість до стирання.

Підлоги з ПВХ Tarkett надають стиль і форму будь-якому комерційному і житловому приміщенню, відрізняючись доступністю, міцністю, простотою укладання і невибагливістю у догляді. Різні лінійки продукції дозволяють при бажанні створити стриманий і елегантний дизайн, імітують ефектом цінних порід дерева, підкреслюють індивідуальність приміщень в ретро стилі і т. Д.  

Характерні особливості arkett ew ge  

Крім того, що популярний сьогодні пів arkett ew ge є екологічно чистим матеріалом, він також дуже простий в установці, що дозволяє значно економити ресурси і скорочувати витрати! Основа даного матеріалу - це полівінілхлорид і склотканина, яка дозволяє в рази підвищити зносостійкість і жорсткість матеріалу, стійкість до механічних пошкоджень.    

Як ви могли помітити, серед безлічі доступних до замовлення варіацій є:

 •                   плитка з імітацією темного дерева (наприклад, модель New Age Elysium або New Age Exotic );
 •                   Імітація світлої деревини наприклад New Age Ameno або New Age Equilibre );
 •                   ретро-мотиви, які відтворюють атмосферу старовини;
 •                   плитка з гладкою і рельєфною поверхнею;
 •                   імітує натуральний камінь;
 •                   особливий волокнистий матеріал і т. д.

Порівнюючи її з альтернативними варіантами підлогових покриттів, можна відзначити стійкість до ударів, унікальний комфорт під час використання, невибагливість у догляді. Таким чином, якість матеріалів поєднується з високою якістю життя, яке забезпечують ці вінілові підлоги. 

Плитка Т Аркетт Н ью Е йдж не вимагає яких-небудь витрат на установку або технічне обслуговування! Вона практична і проста у використанні, є кращим рішенням проти зносу і гарантує довгий термін служби Плюс представлена продукція має необхідні документи про відповідність всім санітарно-гігієнічним нормам.     

Якщо ви шукаєте автентичність за доступною ціною, ми готові представити вам вишукані мотиви, створені під натхненням природою і ідеально підходять для пожвавлення офісів, магазинів, пабів і житлових кімнат будинків. 

З колекціями ПВХ від Tarkett - лідера в секторі підлогових покриттів з ПВХ, ви отримаєте стильний, привабливий дизайн, відповідну форму і фактуру. Скористайтеся нашими послугами, підберіть один з представлених в каталозі сайту варіантів і не соромтеся звертатися до менеджерів в разі виникнення додаткових питань. Звернення можна залишити на електронній пошті або зв'язатися з представниками інтернет магазину просто подзвони в за вказаним номером телефону. Звертайтеся , будемо радий и допомогти з вибором і розповісти про незаперечному якості продуктів, представлених на нашому сайті.


 #
Copyright © 2024   Stat   WEB24