Акцїіи магазину
Русский Українська

Moduleo

VINYL 2020-12-15 Hits: 747

В останні роки спостерігається значне зростання інтересу до вінілових полам , які мають багато переваг перед іншими типами підлогового покриття, а також можуть бути придбані за розумною ціною. Унікальне в своєму роді кварцвініловая покриття IVC oduleo дозволяє створювати нескінченні комбінації для розробки власного дизайну інтер'єру. Вони пропонують широкий спектр кольорів і текстур, що дозволяє легко адаптуватися до всіх стилів.       

Переваги Moduleo Select Click з замк овим з'єднанням

Що стосується Moduleo Select Click - колекції виробника з удобн и м замковим з'єднанням, її особливості полягають в максимально зручному монтажі без застосування різних клеїв. Це дозволяє швидко монтувати вініловий ламінат, а при необхідності демонтувати матеріал для повторного використання на іншому об'єкті.

Уявіть собі, що ви орендуєте приміщення під офіс, зробили в ньому косметичний ремонт і перестелили підлогу. Були витрачені чималі гроші, і раптом орендодавець знаходить причини розірвати контракт. Вам доведеться в поспіху з'їжджати, а як же бути з ремонтом? Ось тут багато і оцінюють по достоїнству систему замкового з'єднання, яка дозволяє буквально за дві секунди розібрати підлогу, скласти дошки в акуратні стопки і відвезти на новий об'єкт. Все відбувається швидко і з мінімальними витратами!

Завдяки товщині рівною 4.5 мм досягається вис про кая зносостійкість і довговічність матеріалу навіть при інтенсивному використанні!

Додатковими перевагами кварцвінілових підлог є:

  •                   гнучкість;
  •                   простота догляду;
  •                   придатність використання в приміщеннях з підігрівом підлоги;
  •                   приємна на дотик поверхня;
  •                   досить проста укладання.

Популярна система oduleo Кварц В ініл з замикалася замковою системою підходить для плаваючою установки. Спеціальна обробка поверхні TopClean захищає поверхню, забезпечуючи максимальну стійкість до подряпин і зносу, а також полегшуючи легкість очищення і догляду.   

Створіть інтер'єр свого будинку або офісу всього за один клік

Класичний, сучасний або ретро ... Колекції вінілової плитки IVC ідеально підходять до будь-якого стилю, надаючи новий вид всіх кімнатах у вашому домі. Комбінуючи кольори і дизайн, можна створити індивідуальний підлогу, не жертвуючи комфортом. Установка, завдяки системі установки і фіксації одним клацанням, не вимагає використання клею, виконується дуже швидко і легко.    

Наприклад, використовуючи вінілову плитку в стилі кантрі можна домогтися приголомшливого ефекту старовини, а для більш сучасних арт-об'єктів більше підійде стиль Midland .

Виробник предлагае т широкий вибір дизайнів з ефектом дерева, металу і бетону, щоб залишити місце для творчості і створити унікальний і індивідуальний підлогу. Звернувшись за допомогою до наших менеджерів ви зможете підібрати максимально відповідний варіант і створити індивідуальний дизайн приміщення, поєднуючи кольору і фактури без шкоди для комфорту.

 Також в каталозі нашого сайту ви зможете знайти ідеально підходящі моделі підлогового покриття з замковим з'єднанням для створення елегантної і вишуканою обстановки. Виробник весь час працює над тим, що додати в колекцію нові текстури і малюнки, які забезпечують підлозі неймовірно реалістичний і природний вигляд. Сучасна техніка тиснення надає планок і пластин автентичний вигляд, дозволяючи відтворити справжню сутність дерева і каменю, а також підкреслює відтінки, які в відображенні світла підкреслюють оригінальні характеристики поверхні.  

Популярний виробник IVC пропонує висококласну продукцію oduleo приділяючи особливу увагу дбайливого ставлення до навколишнього середовища та добробуту людей. Саме тому всі підлоги, які представлені в нашому каталозі , виготовляються за унікальними технологіями і без використання шкідливих домішок.  

Вінілова продукція виробляється на сучасній виробничій площадці , оснащеної найпередовішими технологіями і дотримується найсуворіші стандарти якості та безпеки.

Тривалий термін служби і простота обслуговування

Завдяки міцній конструкції, розробленої для професійного використання, а також міцному захисному шару, товщина якого дорівнює 0.4 мм система, гарантується довгий термін служби і висока зносостійкість покриття. Інноваційна поверхнева обробка IVC кварц вініл відмінно захищає поверхню від подряпин, плям і слідів зносу, зберігаючи підлогу незмінним з плином часу і роблячи поверхню надзвичайно простий в догляд е.   

Тarkett створює міцні і зручні рішення для підлогових покриттів, які характеризуються такими перевагами:

  •                    висока ударостійкість ;
  •                    звуко - і теплоізоляція;
  •                    склад продукції дозволяє по мінімуму використовувати миючі засоби для очищення підлоги;
  •                    зручність монтажу і демонтажу;
  •                    відповідність міжнародним стандартам якості.

У даного виробника є програма, спрямована на вдосконалення виробництва, підвищення ефективності ланцюжка поставок і поліпшення якості обслуговування клієнтів. Щоб швидко впроваджувати інновації, запускати, тестувати і покращувати технології використовується новітнє обладнання та широкий штат кваліфікованих співробітників. Ми працюємо з цим виробником безпосередньо, тому гарантуємо високу якість і доступні ціни на oduleo IVC Вибір за вами! 


 #
Copyright © 2024   Stat   WEB24