Акцїіи магазину
Русский Українська

Про нас

Усім хай, гайз!

А тепер трохи хвастощів:
Ми відмінні. Від інших. І ось чому саме:
1. Коли ми Вам продамо що-небудь з наших чудових покриттів, то ми не залишимо Вас з ним один на один. Ну да, ми ж хочемо ще заробити на задоволенні Ваших потреб. Ті ж плінтуса. Потрібні? Потрібні! Хімія. Неспеціалісту важко в ній розібратися. У нас є фахівці з хімії. Укладальники. Ви ж їх будете шукати в інтернеті? А ми їх практично всіх вже знаємо, знаємо, хто на що здатний. Та ні, ми не нав'язуємо свої послуги...
2. Панове дизайнери, виконроби, директора будівельних компаній, власники офісних центрів! Ми зможемо допомогти Вам реалізувати Ваші плани у всьому, що стосується нашої спеціалізації. Є у нас чим порадувати і дрібного власника: господарі будинків і квартир, ми до Ваших послуг теж. Але малоймовірно, що ми зможемо допомогти тим, хто хоче придбати лінолеум за 30 гривень, або ламінат, вироблений в китайському колгоспі.
3. Маємо спеціалізовані бригади (зі своїм обладнанням) для різних видів покриттів. І для монтажу фальшпола. І для заливки стяжки.
 А якщо потрібен договір підряду з гарантією, то це теж не проблема, зробимо. Навіть якщо Вам хочеться заощадити, то за могорич ми підкажемо перевірених хлопців. У нас такі є по всій Україні. Ось, скажімо, продали ми лінолеум, припустимо, в Одесу. Звичайно ж, не варто витрачати бюджет на відрядження для бригади з Києва. Ми Вам порадимо місцевих профі якістю не нижче.
4. Доставка. Ми не всі, по Києву ми доставимо дешевше всіх. При доставці по Україні виходить на порядок дешевше, ніж в тій же Новій Пошті. У нас налагоджені відносини з багатьма перевізниками.
5. Тримаємо на складі по максимуму наших можливостей: комерційний лінолеум декількох виробників, антистатичний лінолеум для серверних, килимова і ПВХ плитка, спортивний лінолеум, ковролін, фальшполи. Без удаваної скромності: доставимо на об'єкт продукцію Таркетт (з різних складів, і не тільки українських) швидше, ніж будь - хто інший.

Copyright © 2024   Stat   WEB24