Акцїіи магазину
Русский Українська

Наші переваги

А тепер трохи хвастощів:
Ми відмінні. Від інших. І ось чому саме:
1. Коли ми Вам продамо що-небудь з наших чудових покриттів для підлоги, то ми не залишимо Вас з ним один на один. Ну так, ми ж хочемо ще заробити на задоволенні Ваших потреб. Ті ж плінтуса. Потрібні? Потрібні! Хімія. Неспеціалісту важко в ній розібратися. У нас є фахівці з хімії. Укладальники. Ви ж їх будете шукати в інтернеті? А ми їх практично всіх вже знаємо, знаємо, хто на що здатний. І ні, ми не нав'язуємо свої послуги.
2. Панове дизайнери, виконроби, директора будівельних компаній, власники офісних центрів! Ми зможемо допомогти вам реалізувати Ваші плани у всьому, що стосується нашої спеціалізації. Є у нас чим порадувати і дрібного власника: господарі будинків і квартир, ми до Ваших послуг теж. Але малоймовірно, що ми зможемо допомогти тим, хто хоче придбати лінолеум за 30 гривень, або ламінат, вироблений в китайському колгоспі.
3. Маємо спеціалізовані бригади (зі своїм обладнанням) для різних видів покриттів. І для монтажу фальшпола. І для заливки стяжки.
 А якщо потрібен договір підряду з гарантією, то це теж не проблема, зробимо. Навіть якщо Вам хочеться заощадити, то за могорич ми підкажемо перевірених хлопців. У нас такі є по всій Україні. Ось, скажімо, продали ми кварцвінілову плитку, припустимо, в Одесу. Звичайно ж, не варто витрачати бюджет на відрядження для бригади з Києва. Ми Вам порадимо місцевих профі якістю не нижче.
4. Доставка. Ми не всі, по Києву ми доставимо дешевше всіх. При доставці по Україні виходить на порядок дешевше, ніж в тій же Новій Пошті. У нас налагоджені відносини з багатьма перевізниками.
5. Тримаємо на складі по максимуму наших можливостей: комерційний лінолеум декількох виробників, антистатичний лінолеум для серверних, килимова і ПВХ плитка, спортивний лінолеум, ковролін, фальшпідлогу. Без удаваної скромності: доставимо на об'єкт продукцію Таркетт (з різних складів, і не тільки українських) швидше, ніж хто-небудь інший.

Copyright © 2024   Stat   WEB24