Акцїіи магазину
Русский Українська

Modulyss Base Lines

VINYL 2021-01-25 Hits: 659

Специфіка лінійки і переваги килимовій плитки ase ines

Килимова плитка - це відмінна альт ернатіва для тих, хто хоче вибрати функціональне, комфортний та стильний підлогове покриття . Завдяки різному дизайну і колірній гамі , а також широкої можливості комбінування фактур вона предлага е т індивідуальні варіанти оформлення статі , допоможе створити придуманий вами узор або навмисно р асставіть кольорові акценти . 

Завдяки удобс тву в зверненні і міцності, плитка , представлена в каталозі нашої продукції , сочета е т в собі позитивні властивості килима з легкістю і простий отої в догляді інших підлогових х покриттів . Крім того , килимова плитка забезпечує хорошу звукоізоляцію і пригнічує небажану відлуння в великих приміщеннях .  

Сьогодні більш конкретно поговоримо про колекції ase ines килимове плитці , яка відрізняється від своїх попередників ще більш продуманим дизайном, цікавою фактурою і комбінацією півтонів.

Переваги ase ines 

Дана килимів а плитк а име е т стандартний формат 50 × 50 см, при висоті ворсу 2.8 мм і загальній товщині більше 6 мм. Основа даного покриття - висококласний поліамі д РА6, який відрізняється: 

  •                   високою стійкістю до стирання;
  •                   м'якістю;
  •                   практичністю;
  •                   несхильність вигоряння;
  •                   відмінні антистатичні властивості.

При виборі плитки ви зможете вибрати будь-який з дев'яти представлених колір ів з каталогу або при бажанні відразу кілька - щоб комбінувати їх і створити свій неповторний дизайн. Зверніть увагу, що покриття з петлевим ворсом - це максимально поширений варіант килимовій плитки aseline, ціна якої доступна широкому колу споживачів.

Завдяки своїм форматом килимова плитка Бейс підхід і т як для маленьких, так і для великих приміщень, наприклад, відмінно виконує свої функції як у випадку з пол му в єдиній кольоровій гамі , так і у виконанні контрастних варіацій .   

Невеликий рада від професіоналів : для однорідного зовнішнього вигляду килимову плитку Бейс з малюнком слід укладати так, щоб окремі модулі узгоджувалися між собою. Якщо ви хочете створити свій власний візерунок з монохромних панно, заздалегідь з міряйте кімнату і намалюйте схему укладання . Таким чином можна створити індивідуальне підлогове покриття навіть з найпростіших колірних варіацій .   

при укладанні килимової плитки вирішальне значення має також підставу. Він повинен бути якомога більш прямим. Особливо підходять паркет, ламінат або стяжка. Плитка не підходить через її стиків.   

Індивідуальний дизайн в різних кольорах і форматах

Якщо дивлячись на колекцію Бейс ви думаєте, що цей підлогу буде нудним - значить ви пр осто не знайшли правильного варіанту для своїх потреб! Класичний дизайн в чорних, сірих або різних відтінках бежевого може бути розбавлений яскравими кольоровими акцентами, або ж підкреслять пастельними тонами аналогічної модульної плитки. 

Наприклад, багато наших клієнтів вважають за краще килимову плитку модуліс ase ine 829, фото якої, а також всю детальну інформацію ви можете подивитися безпосередньо в каталозі сайту. Це універсальний класичний варіант, який застосовується в офісах, холах готелів, торгових центрах, дитячих кімнатах і т. Д. Але якщо ж вам хочеться більш цікавого дизайну - спробуйте комбінацію з плиткою модуліс Base Line 510 або 338. Ось побачите, отриманий результат вас приємно здивує!

І зовсім не важливо віддаєте перевагу ви смуги, візерунок в шаховому порядку або кольору в повному безладі - наша килимова плитка під плінтус стане відмінним рішенням питання.    

Порядок установки килимової плитки

Для того, щоб встановити килимову плитку, будь то omo ase ine 179 або більше екстравагантний варіант B ase L ine 659 вам буде потрібно з н ять старе покриття і підготувати максимально рівну основу під укладку.

Також важливо пам'ятати, що п еред монтажем матеріал долж е н акліматизуватися в приміщенні на протязі декількох годин .

Що стосується порядку виконання робіт, тут варто виділити такі етапи:

  •                   Найкраще починати роботу від вхід них дверей . Особливо важливий перший ряд, укладати який потрібно рівно, щоб остальн а килимова плитка теж лежала відповідно .   
  •                   Перший ряд приклеюється спеціальною липкою стрічкою. Він не повинен ковзати, тому що до нього будуть креп иться всі інші ряди.  
  •                   При укладанні переконайтеся, що напрямок ворсу кожного модуля однакове (як правило, напрямок вказано стрілкою на зворотному боці килимовій плитки ) .
  •                   В інтенсивно використовуваних зонах плитка так само закріплюється килимовій стрічкою (наприклад у двері або в області перед столом ) .
  •                   На завершення креп ятся плінтус а.

Як бачите, з укладанням впорається навіть непрофесіонал! Саме тому можете сміливо замовляти килимову плитку на нашому сайті і сміливо братися за вдосконалення дизайну приміщення


 #
Copyright © 2024   Stat   WEB24