Акцїіи магазину
Русский Українська

LG Decotile

VINYL 2020-12-15 Hits: 748

М и представляємо унікальну вінілову плитку LG ecotile , яка підкорить вас рядом переваг. Вам не потрібно буде йти на компроміс , в ибірая , наприклад, між якістю і дизайном . Вона відрізняється довгим терміном служби і невичерпним пропозицією візерунків, відтінків і мотивів, завдяки яким він а мо же т дуже точно імітувати натуральні декори дерева , каменю, а також бетону і граніту . Ще один аспект, який важливий при виборі статі - догляд . Підлоги з ПВХ дуже гігієнічні, прості в догляді і, що не менш важливо, знижують у ровень шуму в приміщенні .  

Якщо ви шукаєте ідеальний підлогу в вітальню або кухн ю, в коридор , на терас у в офіс або навіть будь-яке технічне приміщення, ви можете зупинити свій вибір на Deco Tile і це завжди буде хорошим рішення м. У чому ж переваги даного матеріалу перед іншими і чому назва даного виробника у всіх на слуху? Про це далі ...   

Переваги в універсальності і в исоком якості

Вінілова плитка LG Deco Tile відома на ринку вже близько трьох десятків років. Спочатку це була продукція корейського бренду , яка позиціонувалася виключно як висококласна, елітна плитка ПВХ для установки якісного статі. Минуло багато років з моменту виходу LG Decotile на простори українського ринку, а популярність тільки зростає! Виробник завойовує все більше і більше прихильників, в основному завдяки своїй універсальності , високій якості та доступності. Сьогодні ця ПВХ плитка, яку можна використовувати практично у всіх житлових і робочих приміщеннях, доступна пересічним споживачам.  

Серед основних перевага статі LG Decotile особливо виділяється : 

 • Його висока я міцність Суми, що належать до клас з у зносостійкості 34/43 . 
 •                   Вологозахист . Навіть якщо вам вдасться пролити багато води на підлогу , відразу після протирання залишки вологи легко випарує я ться і не проникнуть в шви плитки  
 •                   Пол також стійкий до зовнішніх впливів. Не втрачає зовнішній вигляд навіть в результаті активного використання. У від личие від керамічної плитки, не ковзає.
 •                   Спеціально розроблений дизайн LG Decotile спрощує процес вибору відповідного варіанту для вашого інтер'єру. Малюнки плитки найрізноманітніші і ви можете вибирати як серед теплих відтінків і фактур натурального дерева, таких як Темний Горіх , або більш холодних мармурових варіантів.
 •                   Чи не втрачає форму і не тріскаються. А якщо одна плитка пошкоджена, її запросто можна замінити окремо, не знімаючи при цьому всі підлогове покриття. 
 •                   Мають високу стійкість до навантажень. Йому не страшно щоденне витоптування сотнями пар ніг на підборах, пересування офісних меблів і т. Д.
 •                   Має ідеальну систему фіксації, яка навіть без застосування клею утримує плитки разом. Для монтажу досить просто двосторонньої липкої стрічки, тому з процесом установки статі впорається навіть непрофесіонал.

Завдяки грамотному вибору LG Hausys Floors Decotile , якому довіряють вже не одне десятиліття, ви отримаєте ідеальний дизай н приміщення, зможете «оживити» інтер'єр, зробити його більш барвистим.

Також повертаючись до теми переваг ми не могли не відзначити ідеальну лінійку виробництва корейських про го бренду і повна відсутність шлюбу. Без перебільшення, це найбільш якісний матеріал, який поставляється в ідеально запечатаних упаковках і кожна дошка або плитка повністю відповідають заявленим стандартам. Багатьом європейським і вітчизняним виробникам, представленим в каталозі нашого сайту, потрібно вийти такої якості та відповідності продукції. 

Приголомшливий дизайн і висока практичність

Іще ті дизайнерськи е оформлення підлогу а з цікавим декором , яке прикрасить ваш інтер'єр , при цьому забезпечивши простоту догляду і довговічність? Тоді Decotile LG це саме те що потрібно. Л інейка цього виробника включає плитку з імітацією їй дерева , каменю і мр а мору .     

Ідеальна імітація натуральної деревини прикрасить будь-який простір і створить безпомилкове враження натуральної деревя ної поверхні. Міцний шар підстави ПВХ плитки не зашкодить ится навіть камінням на взуття , а фактурна поверхня збереже свій зовнішній вигляд навіть через багато років інтенсивної експлуатації Лінія LG з декором, що імітує мармур особливо підходить для : 
 

 •                   х оллов і коридор ів;
 •                   громадських місць;
 •                   офісів і виставкових залів ;
 •                   технічних приміщень для співробітників ;
 •                   виставок;
 •                   ресторанів і готелів;
 •                   житлових приміщень.

Продукцію цього корейського бренду сміливо можна віднести до найбільш високоміцним покриттям підлоги Вона рекомендується для місць з високою експлуатації ційної навантаженням (шар основи має оптимальну товщину ). Світлий колір не затемнює простір, а поєднання окремих відтінків оптично розширює простір .   

Крім зовнішнього вигляду ПВХ плитки кожному практичному людині буде цікавий питання щодо її догляду. І тут також немає ніяких складнощів. Звичайний віник і швабра - ось основна «зброя», яке можна застосовувати для регулярного очищення статі і підтримки чистоти.  

Зустрітися з різними варіантами колекції Decotile LG , яка, завдяки своїм властивостям, буде забезпечувати найкращу функціональність житлового та робочого простору і повністю ним задоволені. Виберіть той варіант дизайну, який вам потрібен, а про решту подбаємо ми!  


 #
Copyright © 2024   Stat   WEB24