Акцїіи магазину
Русский Українська

Forbo Effekta

VINYL 2020-12-15 Hits: 660

Виробник Форбо пропонує багатоцільових вінілові підлоги , які доступні в різних кольорах, дизайні та формі. Вінілова плитка orbo Effekta - це якісне підлогове покриття імітує натуральне дерев о. Вона ідеально підхід і т для професійного середовища , тому часто використовується в школах, лікарнях, офісах і магазинах. Це довговічні підлоги відмінної якості, прості в монтажі і невибагливі в догляді .         

Увага! Багатоцільова пвх плитка Effekta від Forbo підходь т для приміщень різного цільового призначення, тому попит на неї такий великий . 

Яка б завдання перед вами не стояла - оформити інтер'єр невеликого офісу, змінити за одну ніч експозицію вашого магазину або зонується ать простір міні-готелі, дизайн плитка від Форбо стане гідним вибором.

Колекція Forbo Effekta

Естетична, практична і функціональна кварцвініловая плитка orbo Effekta Professional з арекомендовал а себе як один з найбільш затребуваних в нашому каталозі видів продукції. Він а призначений а для приватних користувачів і професіоналів в секторі облаштування комерційних підлог.   

Група дизайнерів Forbo постійно шукає новаторські рішення, що відповідають тенденціям в секторі підлогових покриттів. Коне чно, є позачасові дизайни, так звані фаворити, які не будуть видалені з колекції, але дуже важливо пропонувати клієнтам нові дизайни, щоб постійно оновлювати каталог продукції. Саме тому зараз ви можете бачити такі позиції ПВХ плитки, як Дуб Арктична або Дуб Ваніль. Незвичайні півтони, максимальна натуральність дизайну і приємна текстура - це незаперечні переваги ПВХ плитки Effekta .     

Виробникові Форбо про чень важливо знати запити клієнтів, тому при розробці нових моделей провідні дизайнери консультується з архітекторами і про ті ктіровщікамі інтер'єрів. Це дозволяє пропонувати споживачам сучасні колірні рішення і красиві е варіації цифрово го друкованих ого дизайн а. 

Технічні характеристики і особливості плитки Effekta  

Висококласний кварцвініловая плитка ffekta Professional виробляй ться з примене ням різні х технік і процедури, які покликані зробити підлоги ще гарніше, а також порадувати клієнтів великою різноманітністю дуже реалістичних дизайнів .  

Серед відмінних рис виділяємо наступні:

  •                   Підлоги Ефекту л егко встановлюються з использовани їм клею , але при цьому їх легко демонтувати для повторної переробки.  
  •                   Чудова стабільність розмірів і особлива структура роблять цю підлогу ідеальним для самостійної укладання. 
  •                   Безліч дизайнів становлять збалансований асортимент, що підходить для широкого спектру застосувань.
  •                   Відсутність фаски.
  •                   Натуральний дизайн імітує зріз дерева поєднується з перевагою міцності і комфорту вінілового статі. 
  •                   F orbo E ffekta - це теплий, звуковбирний, довговічний підлогу, який швидко і легко укладається і простий у догляді.  

Швейцарський виробник плитки ПВХ Forbo гарантує огранич е нное вплив на навколишнє середовище. Основа всіх підлог відбутися ит з переробленого матеріалу, що в рази підвищує їх екологічність .

Вінілові підлоги завжди створювалися з ентузіазмом, і сьогодні Forbo представляє нове покоління кварцвіні л а , розроблених е, вироблене і доставлених про е замовнику е кологіческі безпечним способом Всі співробітники Forbo , що беруть участь в розробці плитки orbo Effekta Professional яку можна купити у нас за доступною ціною роблять свою роботу з великим ентузіазмом! Саме тому в підсумку виходить настільки оригінальне і практичне підлогове покриття, яке відрізняється першокласними технічними параметрами.   

підвівши підсумки

Величезні можливості використання дизайн плитки , а також поєднання е унікальної форми дає можливість запросто зрад я ть стиль інтер'єр а помещени я не просто сліпо слідуючи стилю, але ще і созда вая потрібну атмосферу. Ефектна до омбінаціі кварцвініловая плитки під натуральне дерев про і кам е н ь можлива завдяки гармонійному сочета нию різних коллекци й Форбо Розміри матеріалу підібрані спеціально так , що б вам було легко їх комбінувати між собою.

Реалії з овременного х дизайнерських тенденци й такі, що стать ста л важливою частиною формування інтер'єру, здатної впливати на загальне сприйняття як житлового, так і комерційного приміщення. Плитка Effekta rofessional допоможе реалізувати будь-яку дизайнерськи ую задумку і створ ать індивідуальний простір з мінімумом зусиль.

Якщо у вас ще залишилися додаткові питання, або ви бажаєте більше дізнатися про нашу компанію Vinyl.in.ua , звертайтеся до менеджерів за вказаними на сайті номерами телефону або пишіть на зазначену пошту. Всі консультації надаємо абсолютно безкоштовно з понеділка по п'ятницю з 9 ранку до 7 вечора. Будемо раді новим клієнтам!


 #
Copyright © 2024   Stat   WEB24