Акцїіи магазину
Русский Українська

Forbo Allura

VINYL 2020-12-15 Hits: 725

Forbo Flooring Systems - провідна компанія по виробництву підлогових покриттів виняткового якості . Їх кращі рішення для підлог пропонують клієнтам абсолютну екологічність , функціональність і приголомшливий дизайн. Н Ачін з сировини, з якого виготовлений а плитка А ллура , до готового продукту , котори й відправляється споживачеві , покриття для підлоги повністю нешкідливі для навколишнього середовища і людей, що живуть або працюють в тому приміщенні , де для укладання підлоги б ила ісп про льзована дана ПВХ плитка.

Виробник в своїй діяльності використовує тільки «зелен ий » енергі ю, а завдяки сучасним технологіям, які мінімізують виробничий процес , створює максимально якісну і доступну за ціною продукцію, яка з Відповідність всім загальноприйнятим стандартам якості , включаючи ті, що стосуються нових класів викидів ЛОС (летючих органічних сполук).

Форбо - це серйозний конкуретов багатьом популярним брендам , представленим сьогодні на ринку!

Трохи про виробника Forbo

Основні цінності компанії Forbo - це розробка унікальної, висококласної продукції, яка повністю задовольняє запити сучасного ринку і дозволяє клієнта м вибрати відповідний по стилю і характеристикам варіант. Всі продукти є інноваційними і забезпечують натхнення для створення цікавих дизайнів інтер'єру. Керівництво компанії мотиви ровано захищені ть нашу планету , тому серйозні інвести ції йдуть на поліпшення навколишнього середовища.    

Стратегія Forbo заснована на наступних принципах:

  •                   Орієнтація на рішення для клієнтів  і задоволення зростаючих потреб сучасного ринку.
  •                   Виробник реалізує е ластичні , міцні, зносостійкі підлоги , зізнався за інноваційними технологіями .
  •                   Різні варіанти розмірів і форм, кольорів і текстур. В наявності є як довга вузька плитка , так і квадратні блоки, зручні для перевезення і укладання.
  •                   Забезпечення досконалості у всій виробничої діяльності компанії .

Ви шукаєте єстві нную красу дерева і каменю для підлоги, не жертвуючи при цьому міцністю і довговічністю вінілу? Нові колекції плитки пропонують комфорт, виняткову стабільність розмірів, простоту установки і обслуговування. Allura - це ідеальне дизайнерське рішення для водіїв е для будь-якого застосування. Зокрема, більшість клієнтів звертають увагу саме на яскраві і незвичайні моделі Allura , такі як bstract rice . Завдяки особливому дизайну ця плитка перенесе вас за межі можливого! Кращі дизайнери працюють саме з колекціями від Forbo і якщо ви хочете особисто оцінити всю красу цієї елітної продукції і подивитися на можливі комбінації кольорів і фактур - звертайтеся до менеджерів нашого сайту. Вони проведуть повний екскурс і допоможуть підібрати ідеальний варіант для вашого інтер'єру.   

Особливості Forbo Allura

Все до оллекціі від компанії Forbo виробляються в Європі на ультрасучасних виробничих лініях, які створюють продукт найвищої якості з винятковою стабільністю. У виробництві використовується тільки екологічно чистий е сировину, тому вже більше 10 років компанія стабільно радує споживачів висококласними ПВХ статями. 

Серце Allura створено зі скловолокна, яке разом з його багатошаровою структурою, включаючи основу з переробленого матеріалу, становить ідеальну площадку для друку і тиснення , виконання незвичайних дизайнів, створених нашою командою фахівців Друк мотивів виконується особливими фарбами на водній основі, а зносостійкий шар наноситься зверху.

У зв'язку з великою популярністю кварц вінілової плитки цей спеціалізований продукт є кращим вибором для многи х областей застосування. Також до переваг Аллура можна віднести:  

  •                   Виробник пропонує міцну і довговічну альтернативу паркету, ламінату , і навіть певною плитці для підлоги atural imber sh Її ціна трохи вища, але б лагодаря простоті установки і догляду, вона дозволяє економити на монтажі .   
  •                   Технічні характеристики говорять про те, що Allura ідеально підхід і т для офісів і магазинів, особливо в умовах інтенсивного руху . 
  •                   Якщо ви шукаєте світлий і барвистий підлогу або варіант пропонує особливі комбінації нейтральні х і яскравих відтінків ів , тоді ми точно найде м для вас ідеальне рішення.
  •                   До оллекція представлена в 2 0 колірних варіантах . З допомогою інноваційної техніки вдається созда вать унікальні кольору, не повторюючи дизайн.

Кварцвініловая підлогу Allura пропонує безліч варіантів дизайнерського оформлення , кожн перший з яких має свою структуру і колір (наприклад, є класичний білий вантажу , а є неповторний дизайн у вигляді зоряного неба ). Вибір за вами! Н ови е колекції пропоз агают вам ще більшу свободу дизайну, що дає можливість укладати вінілові підлоги простіше і швидше, навіть без використання клею Для замовлення вінілів ой плитк і Forbo Allura - одне го з найбільш по Відомими дизайнерських варіантів, звертайтеся до наших менеджерів.   


 #
Copyright © 2024   Stat   WEB24