Акцїіи магазину
Русский Українська

Desso Essence

VINYL 2021-01-25 Hits: 608

Доступна проектна колекція плитки з унікальним дизайном - Desso Essence

Килимова плитка, також відома як модульне килимове покриття, продовжує стрімко завойовувати популярність на сучасному ринку. Вона незамінна для установки в комерційних будівлях, холах готелів, офисн и х центр ах і т. Д . Для того, щоб купити килимову плитку в Києві не потрібно відвідувати спеціалізовані салони. У нас представлений максимально широкий вибір продукції від провідних європейських виробників, плюс дано докладний опис кожної конкретно цікавить вас позиції. При необхідності ви з м ожет отримати безкоштовну консультацію у наших менеджерів.

Чому більшість споживачів вибирають esso ssence

До основних переваг килимовій плитки Desso Essence крім її ціни відносять:

  •                   легк ую уклад ку і простота у в догляді;
  •                   д олговечн ость і високий ую зносостійкість;
  •                   яскравість кольорів;
  •                   створення здорового і комфортного мікро клімат а в приміщенні;
  •                   доступну вартість для споживачів.

Килимова плитка - це економія коштів і часу при укладанні. Якщо вам необхідно вибрати один з найбільш підходящих для вас варіантів з каталогу килимовій плитки - ми готові в цьому допомогти!

Що стосується технічних характеристик килимовій плитки ssence , тут варто відзначити:

• матеріал - висококласний поліамід;                      

• висота ворсу 3 мм, при щільності 530 г на квадратний метр;                      

• зносостійкість самого високий про го класу - 33, що дозволяє використовувати покриття в найбільш завантажених приміщеннях;                      

• високий антистатичний ефект;                      

• звукопоглинання і шумоізоляція;                      

• вага плитки в упаковці всього 23 кг, що дозволяє легко транспортувати матеріал без залучення вантажного авто.                      

Завдяки невеликому розміру килимову плитку легше піднімати, транспортувати і укладати, ніж рулонні вироби. Крім того, при монтажі набагато менше відходів, що дозволяє говорити про високу економічності. Особливо це актуально д ля приміщень з великою кількістю кутів. 

Килимову плитку , будь то esso ssence 9980 або D esso E ssence 9990, легко демонтувати при необхідності . У разі зносу або пошкодження один або кілька окремо взятих модулів можна замінити , що не пр і бігаючи до заміни всього підлогового покриття . У разі купівлі рулонних виробів окремі ділянки також можуть бути відремонтовані, але цей процес зазвичай набагато складніше і в рази дорожче.  

Ще одна перевага технічного обслуговування полягає в тому, що килимову плитку можна легко підняти, якщо буде потрібно доступ до чорно під му підлозі. Це дає технічним фахівцям легкий доступ до електропроводки або проведеної мережі інтернет . Даний фактор вважається больш їм перевагу м в конференц-залах, офісах відкритого планування, колл-центрах, і т. Д.  

Килимова плитка для созда ня робочої атмосфери

Килимова плитка з нашого каталогу пропонує не тільки теплоту і комфорт, але так само чудову функціональність і стійкість до зношування . Крім того, її особлива структура знижує рівень структурного шуму навіть краще, ніж рулонні матеріали .   

Дане покриття можна розташувати різними способами для створення різних ефектів. Наприклад, модель з малюнком використовувати для ділянок з високою прохідністю, а килимову плитку esso ssence 9503 одн Отону кольору - для розмежування зональних переходів .    

Крім того, шви між килимовою плиткою можуть бути як прихованими, так і підкресленими, в за лежності від бажаного ефекту.

Модульний характер матеріалу - одна з основних причин, по якій він є чудовим творчим інструментом для експериментів декораторів інтер'єрів. Також дана плитка є максимально економною у використанні . Для так званого «запасу» вам буде досить 2-3 плиток, хоча багато наших клієнтів відразу замовляють додаткову упаковку для того, щоб при пошкодженні або частковому зносі можна було легко замінити плитки. 

Всі переваги співпраці

Якщо ви вже вирішили, що вам необхідно купити плитку килимову в Києві - звертайтеся до менеджерів нашого сайту вже сьогодні! Для оптово их і роздрібних клієнтів ми приготували найвигідніші умови співпраці. Зверніть увагу, що для замовників, що оформляють даний проектний матеріал, буде відрізнятися час доставки партії. Це пов'язано з відсутністю колекції на складі в нашій країні і доставки необхідного числа пачок за індивідуальним замовленням.

Килимова плитка D esso E ssence не має собі рівних по вартості і часу укладання. Вона також предлагае т значні переваги з точки зору обслуговування і модульності рішень . Для більшості проектів, які вимагають індивідуального дизайну, проста і в той же час цікава колекція D esso E ssence підходить просто ідеально. Фактично, вона явля е ться кращим вибором з точки зору функціональності та естетики


 #
Copyright © 2024   Stat   WEB24