Акцїіи магазину
Русский Українська

Betap Baltic

VINYL 2021-01-25 Hits: 634
 

Фактурна і презентабельна килимова плитка для адміністративних будівель і не тільки

І зовнішній вигляд, і ступінь функціональності килимовій плитки істотно залежать від матеріалу, з якого виготовлений шар зносу. Існують різні альтернативи, кожна з яких має свої переваги. Особливо в дешевому сегменті часто зустрічається неякісний поліпропілен, який відрізняється про тсутствіем еластичності .   

Інша ситуація з поліамідом: синтетичне волокно володіє чудовою міцністю і високою стійкістю до знебарвлення , що робить його ідеальним матеріалом для текстильних підлог. Однак першокласні характеристики також відображаються в ціні: вони відповідають більш високим стандартам і коштують дорожче Компроміс між ці ми двома рішеннями - поліестер, який все більше і більше виробників відкривають для себе заново. Наприклад, багато провідних бельгійських ие компані і використовую т його для своїх сучасних серій продукції, що підходять для різних умов експлуатації.     

Крім синтетичних волокон використовуються також натуральні матеріали, які зазвичай мають більш високу ціну , плюс не так практичні і довговічні як синтетичні аналоги . 

Преимущ єства килимовій плитки altic

Вибираючи килимову плитку altic ви повинні знати, що л інейка продукції виробляється на найсучаснішому європейському обладнанні, а в процесі використовуються інноваційні технологічні рішення і першокласні матеріали. Особливістю даної продукції вважають ворс, забарвлений за особливою олійною технології, тому колір плитки виходить таким насиченим і максимально стійким навіть при довгостроковій експлуатації.

Виробник Betap використовує петлевий ворс, який не дозволяє підлогового покриття вбирати забруднення. Але не варто думати, що завдяки таким властивостям догляд за килимовою плиткою не потрібно! Дана продукція, також як і будь-яке інше підлогове покриття, вимагає регулярного очищення і тільки в такому випадку зможе порадувати тривалим терміном служби.

Переваги килимової плитки altic: 

  •                   найвищий клас зносостійкості - 33;
  •                   в исокое якість і екологічність використовуваних матеріалів (100% поліамід) ;
  •                   можливість легкої заміни пошкодженої ділянки, так як дана колекція поставляється плитками 500х500 мм.
  •                   у Стойчев івость до негативного впливу зовнішнього середовища ;
  •                   хороша тепло- а також звукоізоляції я;
  •                   дана килимова плитка не притягує бруд ;
  •                   різноманітність забарвлень і можливість створення власних дизайнерських рішень (наприклад, комбінація Балтік 43 і Балтік 77) .

Як бачите, переваги використання колекції від виробника з Голландії Betap незаперечні. А якщо додати сюди ще й доступну вартість товару в нашому інтернет-магазині, вийде просто ідеальний варіант для вашого офісу або будь-якого іншого приміщення з високим навантаженням.

В яких приміщеннях можна використовувати нове напольн е покриття, вказується клас зносостійкості. З ледовательно, це практичний критерій якості, який легко перевірити. Він відображає пружність і довговічність ость килима і призначений для використання в :  

  •                   ж ілих ;
  •                   комерційно;
  •                   промислових підприємствах.

П Річем останнім розглядається тільки в разі класу зносостійкості 33 У різних областях застосування також може виконають ь ся додатковий підрозділ продукції в залежності від інтенсивності навантаження. Чим вище клас використання, тим міцніше покриття для підлоги. Тому перед покупкою ви повинні дізнатися, чи підходить ваш вибір для передбачуваного простору. В залежності від того, де ви хочете стелити килимову плитку , він а должн а мати додаткові технічними характеристиками, а також бути якісні ой і відрізнятися привабливим дизайном.      

У нас на сайті ви можете замовити килимову плитку etap altic за доступними цінами, а всі необхідні подробиці уточнити у менеджерів при особистому дзвінку або онлайн-консультації. 

Універсальний метод укладання плитки

Перед покупкою килимового плиткового покриття необхідно дізнатися про його укладанні, щоб правильно оцінити свої зусилля і додаткових ні витрати. Довгий час килимова плитка вважалася покриттям, яке міг укладати тільки фахівець. Однак, сьогодні за цю роботу можна взятися і самому.  

На невеликих площах, не схильних до постійним навантаженням, можлива так звана полуперманентние кладка де квадратики плитки фіксуються за допомогою двостороннього скотча, який забезпечує достатню підтримку при низьких навантаженнях. Однак для великих приміщень з середньою або високою прохідністю рекомендується склеювання по всій поверхні . 

Якщо ви хочете взятися за укладання килимової плитки etap altic самостійно, необ ходимо ретельне планування дизайну. Крім цього , для досягнення оптимального результату велике значення має підготовка підстави. Лучш е за все в даному випадку підійде рівно а й однородн а стяжка, але якщо такої немає, можна просто видали ть старі покриття для підлоги і позбутися від Викорис х нерівності їй . 


 #
Copyright © 2024   Stat   WEB24