Акцїіи магазину
Русский Українська

Balta Rocket

VINYL 2021-01-25 Hits: 623

Доступна килимова плитка ви сшего якості

Коли справа доходить до вибору килимових покритий ий, будь то килимова плитка incati або Balta Rocket більшість людей спочатку думають про те, щоб це була м'яка і зручна поверхня, і тільки після замислюються про характеристики обраної продукції. Але це невірно! Спочатку потрібно огляді т ь на такі ключові моменти: 

 •                   клас зносостійкості;
 •                   рівень про гнеупорності матеріалу;
 •                   тип забарвлення ворсу;
 •                   способн ость витримувати високі навантаження;
 •                   дизайн і приємний зовнішній вигляд текстильних підлогових покриттів. 

Завдяки високій якості, якого дотримуються багато відомих виробниківтакі як розробники килимовій плитки tarkett , можна говорити про встановлення продукції в різних місцях : офісах, шоурумах, школах, готелях і т. Д .

Плитка Balta Rocket має товщину рівну 6 мм, три з яких становить поліамідний ворс щільністю 480 г на квадратний метр. Клас зносостійкості складає найвищий показник 33.

Вона може очаровиват ь різноманітністю дизайну і дарувати приємні відчуття від ходьби. Завдяки широкій колірній гамі ваш житловий простір може бути оформлено в точній відповідності з індивідуальними побажаннями і унікальними дизайнерськими ідеями .   

Зверніть увагу, що т екстільная плитка також підходить для людей, які страждають алергією , так як не збирає пил і не виділяє вредоностного мікрочастинок Її , також як і килимову плитку tessera можна легко очистити пилососом, що дозволяє б будів і легко доглядати за підлогою, підтримуючи його в належному стані.     

екологічність матеріалу

Сьогодні все більше і більше людей усвідомлюють свою відповідальність за навколишнє середовище і ресурси, які вона нам пропонує. Збереження природи і стійкість в даному питанні стають все більш важливими для нашого майбутнього і б ельгійская компанія, яка виробляє килимову плитку Balta Rocket розуміє це на всі 100%. Найвище зобов'язання виробника полягає в задоволенні потреб клієнтів, копіткій роботі над досягненням поставлених цілей і внесення вкладу в охорону навколишнього середовища.   

Використання екологічно чистої енергії та біогазу на всіх заводах, впровадження закритих систем водопостачання з переробкою, транспортування зі зменшеними викидами CO2 і запобігання утворенню відходів дозволяє говорити про те, що ваша килимова плитка буде особливо екологічно чистою.  

Вся представлена в розділі продукція, також як і популярна серед наших клієнтів килимова плитка Сінтелон виготовлена з високоякісного матеріалу, який фільтрує частки пилу в повітрі, забезпечуючи найкращий мікроклімат в приміщенні, що вкрай важливо в офісних приміщеннях і сприяє підвищенню ефективності праці.

Килимова плитка для офісу або готелю

До расівое і функціональне до ОВР овое покриття це не просто стильне прикраса вашого будинку або офісу З його допомогою створюється затишна атмосфера а бл агодаря простоті обслуговування матеріал часто використовують в торгових комплексах, офісних будівлях, м агазінах, холах готелів. Т акже килимову плитку цінують за такі переваги:   

 •                   позитивне вплив на акустику приміщення;
 •                   високу прочн ость;
 •                   універсальність використання;
 •                   простоту установки;
 •                   високий клас вогнестійкості ;
 •                   відповідні вимоги безпеки .

Серед безлічі виробників килимової плитки, яких ми хотіли б представити вам в нашому інтернет-магазині , вигідно виділяється килимова плитка condor apollo Які б цілі або вимоги до дизайну ви н е шукали, ви обов'язково знайдете те, що шукаєте ! 

У нас є кілька колірних варіантів плитки, які чудово комбінуються для створення необмежений н ого кількості дизайнерських інтер'єрів. В даний час в тренді однотонні підлоги однорідних, спокійних відтінків.  

Килимова плитка має особливо високу інтенсивність кольору , так як барвники наносяться на ворс, поки його нитки ще знаходяться в своєму первинному стані. В результаті волокна не тільки чудово виглядають і не втрачають колір, але також менше брудняться.     

Переваги співпраці з нами

Економте гроші, купуючи килимів ую п літку , в тому числі і спіл і сле і Модуліс, яка є доступною за ціною і відрізняється високою якістю. Ми гарантуємо м вам індивідуальний підхід, безкоштовний розрахунок необхідного матеріалу і зручну доставку за вказаною адресою. Про бра щайтесь до наш їм менеджерам , і вони підготують для вас лучш і е предложені я, розкажуть докладно про варіанти доставки і оплати . З представниками компанії мож але зв'язатися в будь-який час по телефону , використовуючи контактну форму або просто відправивши електронний запит.     

Купуючи килимову плитку , ви завжди повинні з опоставлять її з уже існуючою меблями в офісі або м Ебел, яку ви збираєтеся купити. Це необхідно для визначення оптимального класу навантаження. Також пам'ятайте, що в залежності від обраного дизайну за допомогою підлогового покриття можна буде створювати різні візуальні ті ефекти


 #
Copyright © 2024   Stat   WEB24